Ortadoğu Gazetesi

BIST
96 455
%-1,03
USD
5,6440
%0,01
EUR
6,4993
%0,76
Altın
222,5084
%0,08

MHP teşkilatları arı gibi!

GÜNDEM / 2017-12-13 14:38:14

MHP teşkilatları arı gibi!

Yoğun katılımlarla giderek güçlenen ve Adana genelinde 1. parti konumunda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi, tüm teşkilatlarıyla birlikte sıkılmış yumruk gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, yerel yönetimlere 3 Hilal Sancağını dikmek için gecesini gündüzüne katıyor. MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri de, bir yandan ilçede yoğun bir çalışma sergilerken, diğer yandan da partilileri hazır tutmak için bir dizi projeyi hayata geçirmeye çalışıyor.

 

 

TÜRKİYE'nin yoğun gündeminde, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları adeta arı gibi çalışıyor. 'Önce Ülkem ve Milletim'sloganını şiar edinen MHP'liler, her an seçim yapılacakmış gibi çalışarak, parti tabanını harekete geçirip, iri ve diri tutarken, halkın nabzını da tutmaya başladı.

 

Yoğun katılımlarla giderek güçlenen ve Adana genelinde 1. parti konumunda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi, tüm teşkilatlarıyla birlikte sıkılmış yumruk gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, yerel yönetimlere 3 Hilal Sancağını dikmek için gecesini gündüzüne katıyor.

 

 

 İLÇE SAKİNLERİNLERİYLE BİREBİR GÖRÜŞMELER

MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri de, bir yandan ilçede yoğun bir çalışma sergilerken, diğer yandan da partilileri hazır tutmak için bir dizi projeyi hayata geçirmeye çalışıyor.

 

Başkan Çelik ve İlçe Yönetimindeki çalışma arkadaşları, ilçe sakinleriyle birebir görüşmelerini sürdürürken diğer yandan da partinin başarısı için kolları sıvayan, büyük bir fedakarlık ve özveriyle çalışan partilileri kucaklayıp, başarıya giden yolda motive etme gayretinde.

 

MHP Çukurova İlçe Başkanı Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, başta Adana olmak üzere tüm ilçelerde Ülkü Ocakları Başkanlıklarını ziyaret ederek, Genel Başkan, Sayın Devlet Bahçeli'nin, Ülkücü Gençliğe yönelik sözlerinin yeraldığı ifadeyi tablo haline getirerek, Ocak Teşkilatlarına takdim etti.

 

 

"BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞLAYAN, ÇİMENTOMUZ, HARCIMIZ" 

Genel Başkan Sayın Bahçeli'nin, "Sırtımda hançerlenmemiş yer kalmamıştı. Saplanan her hançeri Ülkücü Gençlik olarak siz çıkarttınız.Yolumuza devam ediyoruz" sözlerinin yeraldığı tabloyu tüm Ocak Teşkilatlarına takdim eden MHP Çukurova İlçe Başkanı Çelik, "Bizi birbirimize bağlayan, çimentomuz, harcımız, bağımız liderimiz, doktrinimiz ise teşkilatımızdır.

 

Cennet mekan Başbuğ Sayın Alparslan Türkeş'in 9 IŞIK doktrininde yeralan ilke ve ülkülerine büyük bir bağlılıkla sadakatte kalan Ülkü Ocaklarıdır. Hareketimizin Genel Başkanı, Devlet ve Siyaset Adamı, Sayın Devlet Bahçeli'nin Ülkü Ocaklarına yönelik olarak tüm samimiyetini en kalbi duygularla ifade ettiği ve bağlılığımızı daha da artıran, 'Sırtımda hançerlenmemiş yer kalmamıştı. Saplanan her hançeri Ülkücü Gençlik olarak siz çıkarttınız.

 

Yolumuza devam ediyoruz'ifadesinden esinlenerek, hepsi birbirinden değerli olan başta Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olmak üzere tüm ilçe teşkilatlarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşadık" diye konuştu.

 

Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri, Lider Bahçeli'nin ifadesinin yeraldığı tabloyu başta Adana olmak üzere Çukurova, Seyhan, Yüreğir, Sarıçam, Karataş, Karaisalı, Aladağ, İmamoğlu, Kozan, Yumurtalık ve Ceyhan Ülkü Ocakları Başkanlıklarına ulaştırarak, Ülkücü Gençliğe duydukları güveni dile getirmiş oldular.