Ortadoğu Gazetesi

TACİZ VE TECAVÜZÜN SUÇLUSU KİM?

KÖŞE YAZILARI / 2018-02-23 07:43:22

TACİZ VE TECAVÜZÜN SUÇLUSU KİM?

Türkiye son günlerde yoğun bir taciz ve tecavüz olaylarıyla çalkalanıyor. Gün geçmeden, bir şerefsizin vahşetiyle uyanıyoruz. Veya bir caninin canlı yayın katliamını izlemek durumun da kalıyoruz.

 

Ülke top yekun ayağa kalktı. Siyasi Liderler başta olmak üzere, bütün Ülke son günlerin bu mide bulandıran eylemlerini konuşur oldu ve verilecek cezaların, yaptırımların neler olacağını konuşur hale geldi.

 

Aslın da bu hastalık kendini göstermeye başladı ama kimse görmek istemedi. Öğrenci yurtların da küçük çocuklara taciz haberleri ilk sinyallerdi. Lakin senin adamın, benim adamım korumacılığı, hadiselerin üzerine gidilmesini engelledi.

 

Tv ekranlarının gündüz programların da yaşanan iğrenç ilişkiler, cinayetler, tacizlerin anlatımı, sözde suçlu aranması hastalığı daha da ilerletti.

 

Dizilerimiz adeta bir zamanların Dallas dizisine döndü, Kimin eli kimin cebinde olduğunun anlaşılmadığı, ahlaki çöküntüler yaratacak ilişkilerin normal gibi sergilenmesi, hastalığı travma düzeyine çıkarttı.

 

Kanunlarımız da var olan boşluklar, sapıkların cesaretini daha da artırdı. 3 yaşında ki çocuğa taciz yapan şerefsiz sapığa iyi hal dahi uygulandı. Takım elbise giydi, traşlı halde mahkemeye geldi diye ceza indirimi yapıldı.

 

Sözde din adamı kisvesi altında, ruhen sapkın olan Hoca kılıklı meczuplar"6 yaşında ki çocuk hamile kalabilir" dedikçe sapıklar cesaret kazandı.

 

"Ketçap, Acılı, yemek şehveti artırır. Yorgan; battaniye tahrik eder" diyerek yoldan çıkmışlar, yoldan çıkmışlara güç verdi.

 

Kendine sanatçı diyen müptezeller" Tecavüze uğrayanlar, tahrik edici giyinmeseler di" dedikçe, sapıklara gün doğdu.

 

Sapık zihniyetlerin aleni gösteriler, festivaller yaptığı haber oldukça. Erkek erkeğe evlilik haberleri magazini süsledikçe, yeğeniyle ilişki yaşayan kahpe çocuğu aylarca yazıldıkça. Sapıklık eğilimi daha da yükselişe geçti.

 

Velhasıl bu sapıkları , bu toplum kendi yarattı. Bunların ruh sağlığı bozuk diye geçiştiremeyiz, eğitim şart sloganına sığınamayız. Toplum en ahlaksız konular da sessiz kaldıkça, 45 erkek çocuğuna tecavüz edildiğin de isyan etmedikçe, bu sapık hastalık artacaktır.

 

Ne yapılmalı?

 

İlk etap da İDAM CEZASI derhal geri gelmeli. Taciz, Tecavüz ve Vatana İhanet suçların da, Anayasa değiştirilmeli ve İdam yasallaşmalıdır.

 

RTÜK, yeni düzenlemelerle güçlendirilmeli. Hayasız ve Ahlaksız diziler, programlar yayından hemen kaldırılmalı.

 

Kimyasal Hadım, Dünya ne der , ne demez diye düşünmeksizin devreye sokulmalı.

 

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı korumak için el birliği içerisin de olmalıyız. Yoksa yarın çok geç olabilir. Zira suçlunun cezasını aileler vermeye kalkarsa düzen sarsılır.


 


Diğer KÖŞE YAZILARI Haberleri

SİZ NE TÜR BİR "MAHLUKATSINIZ"

SİZ NE TÜR BİR "MAHLUKATSINIZ"

Önce Taliban'ı yetiştirdiler. Silahlandırdılar. Kontra gerilla taktiklerini öğrettiler. Onları, Rusların üzerine saldılar. İşleri bitince, Düş...

KEKLİK BANK!

KEKLİK BANK!

Türkiye uyanıklar cenneti… Bunca "keklik"in olduğu memlekette, "çiftlik" kurmak da sıradan iş elbette! "Kötü"den emsal olmaz, ...

Diyanetin önemi

Diyanetin önemi

         Son dönemlerde İslam adına ahkam kesen bazı kendi bilmezlerin, işi sapıklığa kadar götüren yorum ve değerlendirmelerde bulunmaları toplumda...

MHP KURULTAYI TARİH YAZACAK …

MHP KURULTAYI TARİH YAZACAK …

18 Mart tarihi bu sefer 2 defa anlamlı kutlanacak. İlki TÜRK MİLLET'inin unutulmaz destan yazdığı, Bütün Dünyayı dize getirdiği ÇANAKKALE DESTANI' NIN yı...

BOZKURT DÜŞMANINDAN TÜRK ASKERİ Mİ OLUR?

BOZKURT DÜŞMANINDAN TÜRK ASKERİ Mİ OLUR?

Çok şükür Türklüğün bağımsızlık işareti olan ve Ülkücülerin sahip çıktığı, koruduğu "Bozkurt" işareti Türkiye'n...

YUNANİSTAN SALDIRGANLIĞINI ARTIRIYOR

YUNANİSTAN SALDIRGANLIĞINI ARTIRIYOR

15 Temmuz'da gerçekleşen FETÖ merkezli darbe girişiminin ardından Yunanistan'ın Türkiye aleyhinde sürdürdüğü faaliyetlerin giderek arttığı her y...

Ülkücüler

Ülkücüler

Bayan, bir partinin genel başkanı ve kelimeleri aklına geldiği gibi sarf ediyor. Dolayısıyla ya yanlış bir kelime söylüyor ya da işine geldiği gibi konuşuyor. İşte böyle...

Şühedaya vefa, millete beka, lidere sadakat

Şühedaya vefa, millete beka, lidere sadakat

           MHP'nin 12'nci büyük kurultayı bu hafta sonu Ankara'da yapılıyor. 18 Mart tarihi bir büyük zaferin yıldönüm&uu...

YENİKAPI RUHU VE CHP…

YENİKAPI RUHU VE CHP…

CHP var ya, şu CHP bir çift söz söylemeden geçemiyor insan… *** Önceki Gün meclis genel kurulundan geçen "ittifak" yasası gö...

KANDİL ÇAMI KONUŞTURAN CHP !

KANDİL ÇAMI KONUŞTURAN CHP !

Musa Çam….  CHP içindeki birçoğu gibi, o da HDP ve Kandil'in siyasi avukatlarından birisidir… HDP'nin düzenlediği "Adalet ve vic...