Ortadoğu Gazetesi

BIST
93,173
%1,22
USD
5,4465
%0,23
EUR
6,2195
%0,29
Altın
225,5790
%-0,35
SON DAKİKA

MHP KURULTAYI TARİH YAZACAK …

KÖŞE YAZILARI / 2018-03-16

MHP KURULTAYI TARİH YAZACAK …

18 Mart tarihi bu sefer 2 defa anlamlı kutlanacak. İlki TÜRK MİLLET'inin unutulmaz destan yazdığı, Bütün Dünyayı dize getirdiği ÇANAKKALE DESTANI' NIN yıl dönümü olarak. İkincisi ise TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN "MİLLİ DURUŞ: ŞÜHEDAYA VEFA" kurultayının toplanma günü olarak kutlanacaktır.

 

1 Kasım seçimlerinden sonra MHP ve onu tartışılmaz lideri Devlet Bahçeli, büyük bir saldırıya maruz kaldı. İpi başkalarının elinde olanlar, 15 Temmuz darbesiyle Ülkeyi ele geçirmek isteyenler, Okyanus ötesi Fetö katilinin yerli uşakları, nefsinin kölesi olmuş zavallılar, benlik duygusuna esir olmuş tutsaklar, top yekun saldırdılar.

 

Hem de öyle çirkin ve şerefsizce bir saldırı ki; küfürler, iftiralar, hakaretler, namus ve şerefe uzanan yılan diller. Bırakın Ülkücünün Ülkücüye, düşmanın düşmana kullanmayacağı aşağılık bir uslüpla saldırdılar. Tıpkı ağzından salya akan kuduz itler misali.

 

Söylenenleri ve yazılanların bir kaçını bile yazmaya gönlüm razı gelmiyor. Ailelerimizi, çocuklarımızı gündeme getirdiler. Sayın Genel Başkanımızla ilgili karikatür, fıkra, benzetmeler yaparak aşağılık bir şekilde hakaret ettiler.

 

MHP ve Liderin yanında duranlara en çirkin ithamlar, tehditler, şantajlar, küfürler ederek yıldırmaya çalıştılar.

 

Tarla kongreleri yaparak, MHP ele geçirilmek istendi. Tüzüğün 1 maddesini değiştirmek için toplandılar, adeta yeni tüzük yazdılar. Allah'a hamd olsun ki, Memlekette Fetöcü olmayan Hakimler ve Adalet var ki, hevesleri kursakların da patladı.

 

Ve bütün ihanetler, satılmışlıklar, çirkin saldırılar, kiralık beyinler, hepsi artık geride kaldı.

 

Sayın Genel Başkanımızın ortaya koyduğu Devletçi, Milletten yana, Şühedaya vefa ve Milli duruş gösteren tavrıyla, Türk Milleti yönünü ve yüzünü MHP'ye döndü.

 

Anadolu da Ülkücüler ayağa kalktı, Milletimiz "Allah Devlet Bahçeli'den razı olsun, adam gibi adam, Memleketin kurtuluşuna katkı sağladı, Devlete sahip çıktı" diyerek, Genel Başkanımızdan övgüyle bahseder oldu.

 

En çürük sonuç veren anket firmaları dahi,180 derece çark ederek " MHP Türkiye'nin tek oyu yükselen partisi oldu" demeye başladı.

 

CHP, Kötü Parti ve nöbetçi MHP düşmanları çıldırmaya başladı. Hele Cumhur İttifakı yasallaşıp resmiyete geçince, deliler tiyatrosu devreye girdi. MHP' ye saldıran saldırana, lakin ne yapsalar boş Millet hükmünü verdi. MHP İKTİDAR OLACAKTIR.

 

Böylesi bir zamanda, MHP Genel Başkanının söz verdiği tarih de 18 Mart da, MHP BÜYÜK KURULTAYA gidiyor. Ne demek lazım demeyin, MHP tarih yazıyor. ZAFER HAK'KA İNANANLARIN OLACAKTIR.

 

HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ

 

ALLAH TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN..