Ortadoğu Gazetesi

BIST
97 674
%1,05
USD
5,8500
%-0,37
EUR
6,7700
%-0,55
Altın
230,9796
%0,84
SON DAKİKA

Müptezeller Kandil Tatlıcısı Sizi Bekliyor

KÖŞE YAZILARI / 2018-06-08 09:47:32

Müptezeller Kandil Tatlıcısı Sizi Bekliyor

"2.Ordu Komutanın hedef yapılması boşuna değildir.

Çünkü, CHP'de Afrin başarısının karın ağrısı vardır.

Zeytin Dalı Harekatı'nın acısı ve açmazı egemendir.

CHP Genel Başkanı'nın Afrin'e girilmesin çağrısını ayakları altına alan ve teröristleri saklandıkları delik ve tünellerde imha eden inanmış ve kahraman evlatlarımızın komutasını yapan kişi 2.Ordu'nun başındaki değerli generalimizdir.

Bu komutanımızın apoletlerini sökecek müptezel henüz anasından doğmamıştır."

 

Meselenin tüm özeti Sayın Devlet Bahçeli'nin ifade ettiği gibidir.

 

Terör örgütü PKK ve onun siyasi kölesi HDP'ye bu kadar destek olan CHP'nin çıkardığı Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce partisinin bu siciline rağmen, Afrin'de destan yazmış bir komutan için "Onun apoletlerini sökeceğim" demesi büyük tepkilere yol açmıştır.

 

Terör örgütünün uzantılarına her türlü toleransı gösteren CHP'nin bir komutana tolerans gösterememesi siyasi bilinçaltının dışa vurumudur.

 

PKK'lılara itibar takıp, Temel Paşa'nın apoletlerini sökeceğini söyleyen Muharrem İnce, Allah göstermesin Cumhurbaşkanı olduğunda PKK'lı Demirtaş'ı Başkan yardımcısı mı yapacaktır?

 

Müptezellik işte bu yaklaşım tarzıdır.

 

Asker, polis şehit eden alçaklara sırıtan, yılışan Muharrem İnce, mesele bir komutan olunca niçin böyle celallenmektedir?

 

Bu abartısı, sesini yükseltmesi nedendir?

 

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin ifade ettiği gibi asıl karın ağrısı Afrin olmalı ki, Afrin kahramanı Temel Paşa'ya alkışı bahane ederek bir askere söylenebilecek en ağır söz olan "Apoletlerini sökerim" müptezelliğini göstermektedir.

 

'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' diyenlere, "Generali olsanız ne yazar, it sürüleri" diyen Sırrı Sakık'ın partisi HDP'ye barajı aşsın diye geçmişte oy veren ve şimdi bile oy verme çağrısı yapan CHP'nin Afrin kahramanına dil uzatması siyasi alçaklıktır.

 

Katil Apo'nun eylemlerini, sözlerini, ruhunu alkışlayan PKK'lı Demirtaş'ın yattığı cezaevine koştura koştura giden Muharrem İnce'ye Temel Paşa'nın Cumhurbaşkanını alkışlaması dert olduysa, duyacağı her hakarette kendine sıfat olacaktır.

 

CHP içine virüs girmiş bir partidir. Bu virüsler kimi zaman terör örgütü PKK, kimi zaman FETÖ, kimi zaman DHKP-C olarak mikrop saçmaktadır.

 

CHP'nin Afrin'de  terör örgütü PKK'nın yanında konumlanması aslında bu "Apolet Sökme" olayının hangi amaçlar taşıdığını göstermektedir. 

 

Afrin operasyonunu yöneten Temel Paşa'nın Afrin'de CHP'ye yaşattığı acılar CHP'nin tepkilerini tetiklemektedir. 

 

Allah göstermesin, PKK'nın siyasi kampı haline gelmiş CHP iktidara gelirse, Temel Paşa'nın apoletlerini sökmekle kalmaz, ona zindanları dar eder. 

 

Muharrem İnce'de Cumhurbaşkanı olursa herhalde cezaevinden çıkaracağı PKK'lı Demirtaş'ı yanına alıp, Afrin konusunda Temel Paşa'yı sorgulamak için cezaevine ziyarete gider. 

 

CHP belki de "Temel Paşa Afrin'de anamızı ağlattı. Kandil operasyonunu da yönetecek orada da anamızı ağlatıp, yoldaşlarımızı böcek gibi ezecek" diye moral bozmaya çalışıyor olabilir. 

 

Temel Paşa, CHP'li müptezellerin söyledikleriyle elbette morali bozulacak komutanda değildir. 

 

Ama müptezel müptezelliğini de yapacaktır. 

 

Bu arada PKK'lı Selahattin Demirtaş'ın dağdaki terörist kardeşi Nurettin Demirtaş

 

"Kardeşime oy verenlere Kürdistan dağlarında tatlı ısmarlayabilirim" demiş... 

CHP'li olup HDP'ye oy veren, oy verme çağrısı yapan alçaklar Kandil'de tatlınızda hazır. Terörist Nurettin kardeşini serbest bırakma çağrısı yapanlara ne veriyor acaba, birde onun davetinde bulunsa...

Muharrem İnce tatlıcıları toplayıp, seçimden önce Kandil'e gidebilir. Geç kalmasın Türk Ordusu bomba yağdırmaya başladı. 


 


Diğer KÖŞE YAZILARI Haberleri

SONUÇ ŞAHANE GERİSİ HİKAYE!

SONUÇ ŞAHANE GERİSİ HİKAYE!

TAKİ DOĞAN YAZDI...       Fenerbahçe'nin olmazsa olmazıydı Konya deplasmanı. Makas açılmış, rakipler kazanmış, psikolojik sınır tıpkı ...

OLUR… OLMAZ!..

OLUR… OLMAZ!..

FATİH TÜRKER'İN YAZISI...   OLUR elbet!.. Gencecik yaşında 40 yllık Galatasaraylı gibi oynayan Ozan'dan YILDIZ olur… Sinan Gümüş azıcık k...

"DARILMACA YOK" KARNESİ

"DARILMACA YOK" KARNESİ

LEVENT DONDURAN'IN YAZISI...     Mircea LUCESCU…………………2 Kaybedince ağlayan, kazanınca "kendinden bilen" ta...

Yeni İŞ BULMA KURUMU!..

Yeni İŞ BULMA KURUMU!..

LEVENT DONDURAN'IN YAZISI...   Televizyon ekranlarında garip bir paylaşım var… Bir adam, hem özel bir kanalda, hem de devletin yayın organında yorumcu… ...

ORADA BİR LİG VAR UZAKTA!..

ORADA BİR LİG VAR UZAKTA!..

LEVENT DONDURAN'IN YAZISI...       Öksüzlüğün, boynu büküklüğün, garibanlığın gözü körolsun… ...

MİLLİ TAKIM İSTERİM

MİLLİ TAKIM İSTERİM

ERSOY ÖZDEM YAZDI...     "Memleket isterim Gök mavi, dal yeşil, tarla sarı olsun; Kuşların çiçeklerin diyarı olsun.   Me...

Allah’ın desteği de cemaat iledir (2)

Allah’ın desteği de cemaat iledir (2)

İHSAN MUSLU YAZDI...   "KİM cemaatten ayrılırsa o ayrıldığı yol onu Cehennem’e götürür.’’ Sahabelerde Peygamberimizi kendilerine &oum...

AF YA ÇIKAR YA DA ÇIKAR

AF YA ÇIKAR YA DA ÇIKAR

TAKİ DOĞAN   İKİ sıkıntılı sorun vardır. Bunlardan biri cezaevleri ile ilgili, diğeri de vatani hizmetini yapan kışla pozisyonudur. Askerlikte erken terhis ile il...

ZEKİ AĞABEY’E MEKTUP...

ZEKİ AĞABEY’E MEKTUP...

12 YIL oldu seni uğurlayalı sevgili dostum... Sevgili ağabeyim... ‘’Benim en büyük hazinem’’ diyerek övündüğün ve ‘’S...

Senet borcunuz geçersiz olabilir

Senet borcunuz geçersiz olabilir

Hakan TOKBAŞ   HEPİMİZİN malumudur; piyasada özellikle inşaat şirketleri veya ev eşyası satan mağazalar, taksitli satış yaptıkları zaman müşterilerinden senet a...